TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ BUDOV

V LONARCH rozumíme, že kvalitně navržené technické zařízení budov (TZB) je základem každého funkčního a efektivního objektu. S více než 10 lety zkušeností v oblasti projektování a realizace rozmanitých stavebních projektů jsme nyní rozšířili naše služby o návrhy systémů TZB pro vodu, kanalizaci, větrání a systémy vytápění/chlazení. Naše služby jsou určeny nejen pro naše vlastní projekty, ale i pro podporu jiných projekčních a architektonických kanceláří.

Komplexní přístup k TZB

Naše služby v oblasti TZB pokrývají celé spektrum potřeb moderních budov – od zajištění optimálního vnitřního klimatu po efektivní správu vodních a odpadních systémů (využití odpadního tepla, užití šedých, zelených vod a podobně). K těmto výzvám přistupujeme s komplexním pohledem, který zahrnuje nejen návrh a realizaci, ale i dlouhodobou udržitelnost a efektivitu provozu.

Spolupráce s architekty a projekčními kancelářemi

Na zadání se vždy koukáme z větší perspektivy než klasičtí projektanti jednotlivých systémů TZB. Jsme tak schopni zajistit, že technické systémy jsou integrovány do celkového návrhu budovy s ohledem na estetiku, funkčnost a energetickou efektivitu. 

Udržitelnost

V naší kanceláři se zavazujeme k inovacím, které vedou k udržitelnější budoucnosti. Naše návrhy systémů TZB jsou optimalizovány pro snížení spotřeby energie a vody, zlepšení kvality vnitřního prostředí a minimalizaci dopadů na životní prostředí. Jsme přesvědčeni, že inteligentní a efektivní systémy TZB jsou klíčem k vytváření zdravých a pohodlných prostorů pro život a práci.

Proč spolupracovat s námi

Když se rozhodnete pro spolupráci s námi na vašich projektech TZB, získáte nejen přístup k našemu odbornému know-how, ale i k partnerovi, který je zavázán k dosažení nejvyšších standardů kvality, efektivity a udržitelnosti. Díky komplexnímu přístupu jsme schopni efektivně koordinovat jednotlivé profese a systémy tak, aby nedocházelo ke vzájemným kolizím, což usnadňuje nejen samotnou výstavbu, ale má také vliv na celkovou ekonomiku stavby.

Výrobní hala v Novém Bydžově

Výrobní hala v Novém Bydžově

#TZB #průmysl #výroba #lamark #kov #sklo #novostavba #moderní #jednoduchost #studie #dsp #realizace #rekonstrukce #moderní #přístavba #interiér #2022 #rekuperace #tepelnáčerpadla